Xamarin
Türkiye [beta]
Konular

Powered by Rise Consulting


Sizde firmanızın ilanının burada yayınlanmasını istiyorsanız, firma bilgileriniz, ihtiyaçlarınız ve ilan metninizi iletisim@xamarintr.com adresine iletebilirsiniz. 

Senior Software Developer

Sigortacılık sektörü için geliştirilmekte olan uygulamalarda rol alacak arkadaşlar aramaktayız.
Devamı

Junior Xamarin Developer

Sigortacılık sektörü için geliştirilmekte olan Xamarin.Forms tabanlı projede Xamarin developer arkadaşlar aramaktayız.
Devamı

Expert Xamarin Developer

Sigortacılık sektörü için geliştirilmekte olan Xamarin.Forms tabanlı projede Xamarin developer arkadaşlar aramaktayız.
Devamı

Xamarin Türkiye Platfomunu duyurduktan sonra, hem firmalardan hem de bu alanda ilerlemek isteyen geliştiricilerden yoğun talepler almaya başladık.

Xamarin'in C# dili kullanılarak, iOS, Android ve WindowsPhone için tek bir kod ile Native uygulamalar ürettiğini öğrenen firmalar bu konuda Xamarin Türkiye eğitimlerini takip etmekte olan geliştiriciler aradıklarını belirterek bizimle sürekli iletişime halinde bulunuyor ve Xamarin konusunda danışmanlık alıyorlar.

Öte yandan XamarinTR.com ve facebook sayfamızı takip etmekte olan geliştiriciler de bu alanda çalışabilecekleri proje, firma talebinde bulunmaya devam ediyorlar.

İşte XamarinTR.com İş İlanları bölümü bu iki kitleyi bir araya getirerek, bu özel alanda kaynak ve iş ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir.

Ayrıca XamarinTR'yi takip etmekte olan tüm C# geliştiricileri de potansiyel Xamarin geliştiricileridir. Çok kısa bir sürede bu konuda hazır hale gelebilirler.

Dünyadan